Ważny mecz rozegrany

  • by

W dniu 17.10.2021 r. zawodnicy KS SEVEN rozegrali zaległą kolejkę II Polskiej Ligi Bilardowej grając z drużyną Montownia Rozrywki w Warszawie.

W pierwszym meczu Dawid Tonojan grał w 8 bil z Pawłem Krysińskim. Początkowo Dawid przegrywał 1:4 i 4:6, ale ostatecznie bezbłędną grą pokonał swojego przeciwnika 8:6. W 10 bil dużą sensację sprawił Michał Popławski pokonując 8:5 najbardziej doświadczonego zawodnika drużyny przeciwnej Sławomira Nowaka. Wyższość swoich przeciwników w grze podwójnej musieli uznać Krystian Kosik i Łukasz Niemczyk przegrywając 5:8 z Romanem Wasilewskim i Piotrem Sokołem.

W drugim meczu słabo dysponowany w tym dniu kapitan naszej drużyny Krystian Kosik przegrał 5:8 w 8 bil z Pawłem Krysińskim. W 10 bil Michał Popławski uległ 3:8 świetnie grającemu Romanowi Wasilewskiemu. Debel 9 bil Rafał Kwiatkowski i Dawid Tonojan pokonał 8:3 Sławomira Nowaka i Piotra Sokoła.

Dzięki remisowi Klub Sportowy SEVEN utrzymuje nadal pozycję lidera mając punkt przewagi nad Montownią Rozrywki Warszawa oraz cztery punkty przewagi nad drużyną z Sokółki, która ma do rozegrania zaległy mecz. W dniu 23.10.2021r. KS SEVEN rozegra u siebie mecz z drużyną LP II Metal Fach Sokółka, który będzie ważny w kontekście awansu do turnieju barażowego o wejście do I Polskiej Ligii Bilardowej.

Dziękujemy Miastu Kętrzyn oraz sponsorom WEDA Kętrzyn i MTI Furninova za wsparcie w przygotowaniach i udziale w rozgrywkach.