W dniach 30-31 maja br w klubie bilardowym STREFA w Łodzi rozegrane zostały turnieje Puchar i Mistrzostwa Polski Seniorów w odmianę 14/1. Po raz kolejny do rywalizacji stanęli zawodnicy bilarda z całego kraju.
Klub Sportowy SEVEN Kętrzyn reprezentował Wojciech GROCH.

Nasz zawodnik po rozegraniu meczy w fazie grupowej oraz kolejnego meczu w fazie last 16 Pucharu Polski ostatecznie zajął 9 miejsce. W kolejnym turnieju MP Seniorów Wojtek rywalizację zakończył w drugiej rundzie.
Zadanie publiczne „Udział w Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski Seniorów w Bilard” realizowane jest w ramach dotacji udzielonej z Gminy miejskiej Kętrzyn.
Dziękujemy za wsparcie w udziale i przygotowanych Miastu Kętrzyn oraz naszym sponsorom MTI Furninova i WEDA Kętrzyn.


