Mistrzostwa Polski Juniorów w Bilard – Łódź 2022

W dniach 29.04 – 03.05.2022 r. w Łodzi, w klubie Frame rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów. Klub Sportowy SEVEN Kętrzyn reprezentował Michał POPŁAWSKI, który rywalizował w kategorii juniorów starszych. W kategorii tej do rozgrywek stanęło 16 zawodników z całej Polski. Michał był bardzo blisko zdobycia medalu w odmianę 9 bil, ostatecznie zajmując 7 miejsce. W pozostałych odmianach zajął następujące lokaty: odmiana 14/1 – 9 miejsce, odmiana 8 bil i 10 bil – 13 miejsce. Podczas rywalizacji z najlepszymi krajowymi zawodnikami Michał zdobył cenne doświadczenie na przyszłość.

Dziękujemy Miastu Kętrzyn oraz naszym sponsorom: MTI Furninova i WEDA Kętrzyn za wsparcie w przygotowaniach i udziale w Mistrzostwach.