KS SEVEN z debiutem w I Polskiej Lidze Bilardowej

Dnia 20.02.2022 roku odbyła się 1 kolejka I Polskiej Ligi Bilardowej. Nasz klub rozegrał mecz z drużyną Fair Play Jaworzno.

Pierwszy mecz wygrała drużyna z Jaworzna wynikiem 2:1. Punkt dla naszej drużyny w 8-bil zdobył Krystian Kosik wygrywając z Piotrem Polis wynikiem 10:1. Dawid Tonojan przegrał w 10-bil z Dominikiem Jastrząb wynikiem 1:10. Debel 9-bil Dorian Czubaszek i Michał Popławski przegrali z Samborem Stachowiak i Piotrem Twerdyk wynikiem 5:10. Drugi mecz to wygrana gości 3:0. W 8-bil Krystian Kosik przegrał 7:10 z Samborem Stachowiak w 10-bil, Michał Popławski przegrał 3:10 z Dominikiem Jastrząb, debel 9-bil Dawid Tonojan i Łukasz Niemczyk przegrali 4:10 z Piotrem Twerdyk i Piotrem Polis.

Inauguracyjna kolejka nie była szczęśliwa dla naszego klubu, jednak dla większości naszych zawodników było to pierwsze doświadczenie grania na tak wysokim szczeblu rozgrywek. Gratulujemy drużynie z Jaworzna wygrania meczu 5:1. 

Następną kolejkę rozegramy 13 marca z dobrze nam znana drużyną Montownia Rozrywki Warszawa i liczymy, że w tym meczu nasi zawodnicy opanują nerwy i przywiozą punkty do Kętrzyna.